SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!Ahşa Sandalyeler
Ahşap Sandalye - 20100 Ahşap Sandalye - 20200 Ahşap Sandalye - 20300 Ahşap Sandalye - 20400
20100 20200 20300 20400
Ahşap Sandalye - 20500 Ahşap Sandalye - 20600 Ahşap Sandalye - 20700 Ahşap Sandalye - 20800
20500 20600 20700 20800
Ahşap Sandalye - 20900      
20900      
 

Ahşap sandalyeler, A sınıfı deri kaplama olarak tasarlanan modellerden farklı tasarımlara kadar vardır. 2 sene boyunca garantisi olan sandalyeler genellikle yemek masalarında çok tercih ediliyor. Koltuk kısmında poliretan süngerler olması çökme ve sönmesine engeldir. Bundan dolayı uzun senelere kullanılabilecek şık ve rahat bir tasarımı vardır. Ahşap kısmı kaliteli ağaçtan tasarlanması dikkat ettiriyor. Daha da önemli kısmı kahverengi tonlarıdır. Ancak beyaz olarak da bulunan sandalye tasarımları bulunuyor. Kolları olan ve beyaz renkte döşenen model oldukça göz almaktadır. 32 dn denen sünger ile döşenerek dayanıklılığı artıyor. Tüm ahşap sandalyelerde kesinlikle 2 yıl garantisi vardır. Bu yüzden alırken içiniz rahat bir şekilde kolaylıkla alacaksınız.

Hiçbir sezon ve hiçbir dönem ahşap sandalyelerin modasını geçiremiyor. Daima şıklığını artıran ve o sağlam görünümünü daima koruyan havası ile dikkat çekmektedir. Birbirinden özel renklerde ve çizgilerde tasarlanan sandalyelerin deri kısımları da tamamen A sınıfı olarak belirlenmiştir. Garanti vermesi ile içiniz rahat edecek ve ofisiniz, iş yerinizde, evinizde ve daha birçok alanda gönül rahatlığı ile kullanacaksınız. Özellikle beğendiğiniz rengin adetlerinden alarak evinize rengarenk bir hava katabilir ve şıklığı sonuna kadar yaşayabilirsiniz. En güzel sandalye tasarımlarını inceleyerek tercih etmeniz kolaylaşacaktır. Bunun yanı sıra Barcelona olan sandalye çok daha lükstür. Diğerlerine göre fiyatı daha yüksek olan ürünün 3 sene boyunca garantisi vardır.

Ofis yöneticisi olarak çalışan kişiler rahatlıkla tercih edebilir ve dilediği gibi sabitleyebilir. Politeran olan süngeri, bel kısmına uyumlu olan kıvrımı ile oldukça donanımlı ahşap sandalyeler arasında çeşitlerine göre değişim yaşanmaktadır. Birbirinden güzel ve şık sandalyeler ile muhakkak rahat edeceksiniz. Artık ofiste çalışırken daha az beliniz ağrıyacaktır. Bu sandalyeler ile doğru oturma pozisyonunu bularak rahatsızlıklarınızı kısa sürede atacaksınız. Çalışanınızdan yüksek performans almak istiyorsanız muhakkak bu tarz sandalyeleri tercih etmelisiniz. Rahat ve ergonomik olan modelleri bir an önce incelemeniz gerekiyor. En güzel tasarımlar ve döşemeler ile göz çarpıcıdır. A sınıfı bir tasarım ile uzun seneler boyunca kullanımını kolaylaştıran incelikleri vardır. Bu sandalyeler sayesinde her türlü bel ve sırt ağrılarını geride bırakacaksınız.


SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi