SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası
Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
 
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!


İMALATTAN TÜKETİCİYE. KALİTEYİ UCUZA ALIN

 

Ofis Büro Kanepeleri yeni modeller fabrika satış mağazası ile sizlerle buluşuyor. Fabrikadan direk satış. Toplu alımlarda özel indirim. Yurt dışı projelerinizde özel çalışma ve ihraç kayıtlı satışlarımız devam etmektedir. 22.000 m2 kapalı alanda üretilen tüm koltuk ve kanepelerimiz 2 yıl garantili ve 15 yıl yedek parça garantisi sunulmaktadır.

Anita Ant 03 Bahia 2 li B726 Beril BRL02
Anita Ant 03 Bahia 2 li B726 Beril BRL02
Capitol CPT 03 Casta CST 02 Chester CHS 02
Capitol CPT 03 Casta CST 02 Chester CHS 02
Corner Corner Cubix CBX 02 Domino DMN 03
Corner Corner Cubix CBX 02 Domino DMN 03
Elips ELP 02 Enigma ENG 03 Baron ofis büro kanepesi
Elips ELP 02 Enigma ENG 03 Tarsus TR 787
Ferre Fre 03 Flap Flp 06 Front Fnt 03
Ferre Fre 03 Flap Flp 06 Front Fnt 03
Gaber Gbr 03 Kent Knkt 03 Krono Krn 003
Gaber Gbr 03 Kent Knkt 03 Krono Krn 003
Kuka Kuka 03 Lami Lmı 03 Swan Swn 03
Kuka Kuka 03 Lami Lmı 03 Swan Swn 03
Luka Lka 03 Minimax Mnx03 Modeos Mdo 03
Luka Lka 03 Minimax Mnx03 Modeos Mdo 03
Napi Napi 02 Odea Ode5nks Odin Odn 03
Napi Napi 02 Odea Ode 5NKS Odin Odn 03
Orga Org 02 Orion Orn 03 Penta Pnt 03
Orga Org 02 Orion Orn 03 Penta Pnt 03
Pluto Plo 03 Piatra Ptr03 Rubena Rbn 03
Pluto Plo 03 Piatra Ptr03 Rubena Rbn 03
Satrün St 03 Sedef Sdf 03 Sedia Sda 03
Satrün St 03 Sedef Sdf 03 Sedia Sda 03
Sedia Nakışlı Sda06nks Seyhan Syh 03
Sedia Nakışlı SDA 06NKS Seyhan Syh 03
 
Baron ofis büro kanepesi Oslo ofis büro kanepesi Pero ofis büro kanepesi
Baron ofis kanepesi Oslo Ofis Kanepesi Pero Ofis Kanepesi
Alaska ofis büro kanepesi Venüs ofis büro kanepesi Vertigo ofis büro kanepesi
Alaska ofis kanepesi Venus Ofis Kanepesi Vertigo Ofis Kanepesi
Next ofis bekleme koltuğu Linea ofis büro kanepesi Safir ofis büro kanepesi
Next ofis Bekleme kanepesi Linea Ofis Kanepesi Safir Ofis Kanepesi
Sera ofis büro kanepesi Smart ofis buro kanepesi Tipo ofis büro kanepesi
Sera ofis kanepesi Smart Ofis Kanepesi Tipo Ofis Kanepesi
Bank bekleme koltugu Blok ofis kanepesi Raxs ofis büro kanepesi
Bank Bekleme koltugu Blok Ofis Kanepesi Raxs Ofis Kanepesi
Aspen ofis kanepesi deri döşeme Beta ofis kanepesi deri döşeme Ciena ofis kanepesi deri döşeme
Aspen Bekleme koltugu Beta Ofis Kanepesi Ciena Ofis Kanepesi
Zara Ofis Kanepesi deri döşeme Vesta ikili ofis kanepesi Ciena ofis kanepesi deri döşeme
Zara Bekleme koltugu Vesta Ofis Kanepesi Ciena Ofis Kanepesi
 

Firmalara gelen müşteriler, misafirler, başvuru yapacak kişiler için ilk dikkat çeken ofisin dekorudur. Ferah, şık, uyumlu ve kalitesini belli eden bir dekor daima bir numaralı seçilir. Gelen kişilerin gözünde iyi bir izlenim bırakır. Ofis çalışanları için ise; ofis kanepeleri kesinlikle çok önemlidir. Yepyeni tasarımları fabrikadan alarak ya da toplu alım sağlayarak büyük indirimlerden yararlanabilirsiniz. 14.000 metre kare için üretilen kanepelerin hepsinde 2 yıl garanti vardır. Ayrıca 15 sene boyunca yedek parçayı dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Baron ofis kanepesini gördüğünüz zaman tasarımın gücünü görecek ve oldukça keyif alacaksınız. Severek kullanılacak olan kanepe ofise gelenler tarafından muhakkak anında fark edilecektir. Birde ofis koltuklarında çalışanlarda çok zaman geçirmektedir. Bundan dolayı oturma pozisyonu önemlidir.

Ofis kanepeleri arasından rengarenk modeller anında dikkat çekiyor. Geniş çift kişilikli, tek kişilikli tasarımlar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ofis koltuklarında çalışırken bel ve sırt ağrılarından kurtulmak için muhakkak arkanıza tam yaslanarak oturmalısınız. Ayrıca masa ile sandalye arasında belirli bir mesafe bırakılmalı ve bu şekilde çalışılmalıdır. Özellikle çağımızda bilgisayar ile çalışılmayan alan yoktur. Bundan dolayı bilgisayara çok yakın değil dik açı şeklinde durarak oturmak ve bakış mesafesini iyi ayarlamak gerekiyor. Ayrıca kaliteli üretilen süngerler, deriler ve rahat ettiren tasarımları tercih etmelisiniz. Bunlar ofis içerisinde insanın daha huzurlu bir şekilde çalışmasına büyük katkısı olacaktır.

Bundan dolayı ofis kanepeleri tasarımları arasından kendi tarzınıza uygun olanını seçerek ofisinizi şık hale getirebilirsiniz. Uzun seneler boyunca dayanıklı olan koltukların renkleri, mor, sarı, kırmızı yeşil, mavi gibi neon renkler başı çekiyor. Baz koltuklar kolay silinebilen kumaşlar ile kaplıyken, bazıları deri malzemeden kaplanmıştır. Blok, bank, deri şeklinde farklı ve şık kanepeler bulunuyor. Aralarından kendi tarzınıza uygun olanını seçerek temin edebilirsiniz. En önemlisi mesleğiniz ne ise; ona göre bir tarz oluşturmanızda önemlidir. Çünkü mesleğiniz ile taban tabana zıt bir görünüm vermek negatif etki yaratabilir. Birbirinden şık ve tasarım harikası kanepeler arasından kendi tarzınıza uygun olanını hemen seçmelisiniz. Fabrika satışı ile daha uygun alarak ofisinizi renklendirin.

 
Müşteri Memnuniyeti
 

OFİS KOLTUĞUNA NASIL OTURULMALI?

Zamanımızın büyük kısmını geçirdiğimiz çalışma sandalyesinin sağlığımız için önemini hiç düşündünüz mü? Anadolu Sağlık Merkezi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Semih Akı uygun olmayan çalışma sandalyesinin ciddi boyun, sırt, omuz veya bel ağrılarına neden olduğuna dikkat çekiyor. Prof. Akı, basit bazı önlemlerle bu ağrıların önüne geçmenin ve çalışma performansını artırmanın son derece kolay olduğunu söylüyor.

Prof. Dr. Semih Akı, sizler için sandalye seçiminde dikkat etmeniz gereken 6 temel kuralı sıraladı:

. Sandalye yüksekliği: İdeal sandalye oturma yeri genişliği 45-50 cm olmalıdır. Otururken ayak tabanlarınız yere tam temas halindeyken bacaklarınız ile sandalye oturma yeri arasındaki mesafe parmaklarınızın bu bölgeden rahatça geçebileceği genişlikte olmalıdır. Parmaklarınız bu mesafeden rahatça geçmiyorsa oturma yerinizi bu işlemi sağlayana kadar alçaltın. İdeal sandalye yüksekliği 40-50 cm olmalı ve bu yükseklik ayarlanabilmelidir.

. Sandalye oturma yeri derinliği: Sırtınızı ve belinizi sandalyenin arkasına tam dayayarak oturduğunuzda, sandalyenin ön kenarı ile dizinizin arkası arasında bir yumruk genişliğinde (5-7 cm) mesafe olmalıdır. Sandalyenizin bacak arka yüzünü sıkıştırmasının bu bölgeden geçen sinirleri etkileyerek bacak uyuşmalarına neden olacağını unutmayın. Bu mesafe yoksa sandalyenizin oturma derinliğini azaltmak için sırtınızın arkasını ve belinizi destekleyen bir yastık kullanın.

. Sandalye arkalığı ve sırt desteği: Sandalyenizin arka kısmı yeterli genişlikte (30-50 cm) olmalı ve bel çukurluğunuzu desteklemeli, gerekirse bu destek için uygun bel yastıkları kullanılmalıdır.Oturma pozisyonunda omurganın normal kıvrımı olan 'S' şekli mutlaka muhafaza edilmeli ve sandalye arkalığı bunu destekleyecek tasarımda olmalıdır.

. Sandalye kol destekleri: Sandalyenizin kol desteklerı omuzlarınızı hafif destekleyecek yukseklıkte olmalıdır. Kol kısmınızın (omuz dırsek arası) govdenıze dolayısıyla omurganıza paralel, onkol kısmınızın (dırsek elbıleğı arası) ise dirsekten 90 derece açı yapacak şekilde konumlanmasına dikkat edin. Sandalyenizin kol dayama kısımlarını ve yüksekliğini bu pozisyonu desteklemesi için ayarlayın.

. Sandalye ayakları: Sandalyenizin ayakları rahatça her yone dönebilecek ve gidebilecek şekilde 6 adet ve tekerlekli olmalı.

Gününüzün uzun zamanını geçirdiğiniz çalışma masanız, sandalyeniz ve masa üstü bilgisayarınızın konumu doğrumu?

Uygun olmayan çalışma masası sandalyesi ve masa üstü bilgisayar ilişkisi ve konumlandırması ciddi boyun,sırt,omuz ve bel ağrılarına neden olmaktadır. Basit bazı önlemlerle bu ağrıların önüne geçmek ve çalışma performansınızı arttırmak gayet kolay.

. Oncelikle çalışırken sandalyenizi çalışma masanıza mümkün olduğu kadar yakın konumlandırın.
. Kol kısmınızın (omuz dırsek arası) govdenıze dolayısıyla omurganıza paralel, onkol kısmınızın (dırsek elbıleğı arası) ise dırsekten 90 derece açı yapacak şekılde konumlanmasına dıkkat edın.Bu pozisyonun bilgisayarınızın klavyesini kullanırken korunmasına ve bir devamlılık oluşturmasına dikkat edin.Sandalyenızın kol dayama kısımlarını ve yüksekliğini bu pozisyonu desteklemesi için ayarlayın.
. Gozlerınızı kapatın ve oturduğunuz en rahat pozısyonu aldıktan sonra gözlerinizi açın ve karşıda duran bilgisayar ekranına bakın.Bilgisayar ekranının tam ortasını veya ust kenarına yakın bır bölgeyı gormenız ıdeal olanıdır.Buna gore bılgısayarınız yuksekte ıse alçaltın.  Sorularınız için e-mail: info@sistemofiskoltuklari.com
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45
  © 2009 - 2010 SistemOfisKoltukları.com, All rights reserved
 
Yönetici Koltukları
| Şef Koltukları | Toplantı Koltukları | Çalışma Koltukları | Misafir Koltukları
Bekleme Koltukları | Ofis Kanepeleri | Bar Tabureleri | Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler | Metal Sandalyeler

      
SistemOfisKoltukları
                              Üreticiden Tüketiciye
Talat Paşa Mahallesi Alakoç Sokak No: 2/A Okmeydanı - Şişli İSTANBUL (Perpa Ticaret Merkezi Karşısı E-5 Yanı)
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45
Web Tasarım TM

Google Site İçi