SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!Metal Sandalyeler
Fergana Metal Sandalyesi Kardelen Metal Sandalyesi Micra Metal Sandalyesi Micra-2 Metal Sandalyesi
Fergana Sandalye Kardelen Sandalye derili Micra Sandalye Kollu Micra Sandalye Kolsuz
Fergana Metal Sandalyesi Ceylan Metal Sandalyesi Bora Metal Sandalyesi Ceren Metal Sandalyesi
Ceylan Metal Sandalye Ceylan Alüminyum Sandalye Bora Metal Sandalye Ceren Metal Sandalye
Zaman Alüminyum Sandalyesi Zaman Metal Sandalyesi    
Zaman Alüminyum Sandalye Zaman Metal Sandalye    
       
 

Sandalye çeşitleri ve gruplarına göre kendi içinde ayrılmaktadır. Birbirinden şık sandalyeler ve tasarımlar hayatınıza kolaylık katıyor. Özellikle ofis çalışmalarında çalışanın ergonomik bir şekilde oturması ve sandalyesinin kaliteli olması verimi artıracaktır. Metal sandalyelerin kol ve ayak kısmı metal olmakta ve oturulacak kısmı ergonomik bir şekilde döşenmektedir. A sınıfı olan deriden döşenerek, politeran sünger kullanılmaktadır. Böylece yıllarca çökme, sönme olmadan rahatlıkla kullanılıyor. Sırt ve bel ağrılarına karşı son veren tasarımı vardır. Üstelik bu sandalyeler 2 sene süresince garanti kapsamında olarak kalitesi son derece yüksektir. Ayak ve kol tipi krom olmak üzere ele bulaşmayan metalden üretilmesi dikkat çekiyor. Bir metalin sahte olması eğer rengi elinize bulaşıyorsa oradan anlaşılıyor.

Ceylan olarak adlandırılan alüminyum metal sandalye poliretan sünger sayesinde üzeri kaplanarak üretime girmektedir. Ayak kısımları alüminyum olan sandalyeler genellikle düğünlerde, kafelerde, restoran gibi yerlerde çok tercih ediliyor. Fazla yer kaplamayan ve toplu yerler için en ideali olan tasarımlardır. Ayrıca dilediğiniz gibi her renk alüminyum ve kumaş seçmeniz mümkündür. Sarı, mor, yeşil, mavi, kırmızı, turuncu, siyah, beyaz, kahverengi gibi rengarenk birçok seçeneği bulunuyor. Kol tipi olarak kolsuz üretilmektedir. Kalitesi, şıklığı, rahatlığı ve en önemlisi fiyatı olarak oldukça dikkat çekiyor. Birçok kişinin rahatlıkla ödeyebileceği derecede uygundur. Bundan dolayı ihtiyacınız olan bu sandalyelerin rengini seçerek anında temin edebilirsiniz.

Metal sandalyeler olarak kardelen model oldukça göz alıcı bir tasarımı vardır. Derisi A sınıfı olarak 32 dn’te ayarındaki sünger ile döşenmiştir. 2 sene süresince garantisi olması oldukça önemli bir ayrıntıdır. Sırt kısmında da sünger döşemesi olması dikkat çekiyor. Oturan kişinin bel ağrısına neden olmayan bir tasarımı vardır. Ayak kısmı metal olsa bile deri ile kaplama yapılarak tamamen tek renk halinde dizayn edilmiştir. Böyle olması daha da dikkat çekmekte ve en önemlisi şık durmaktadır. Micra gibi büro koltuklarına kadar çok çeşitli tasarımlar bulunuyor. Her birinin ayak ve kol kısmı metaldir. Senelerce kullanılabilecek olan sandalyelerin birçoğunda 2 ve 3 sene gibi garanti olması da oldukça alıcıya güven veriyor.


SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi