SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!Plastik Sandalyeler
Prizma Plastik Sandalye Sono Plastik Sandalye    
Prizma Sono    
       
       
       
       
       
 

Sandalye kullanımı hayatın her alanında büyük kolaylık tanımaktadır. Taşınması kolay, yer bulması çok kolay olan sandalyelerin birçok çeşidi vardır. Özellikle düğünlerde ve özel davetlerde toplu davetlerde gelecek kişiler için plastik sandalyeler devreye girmektedir. Çok uzun süreli oturmalarda değil geçici olarak kullanılan bu sandalyelerin sono ve prizma modeli vardır. Ayarlanabilen özelliği ile boyunu ister kısaltır, ister uzatabilirsiniz. Özellikle geniş ofislerde, özel kliniklerde beklerken bu tarz sandalyeler çok yoğun tercih ediliyor. Bu yüzden plastik sandalye tasarımlarının da girdiği önemli alanlar vardır. Bunun yanı sıra beyaz ve naylon şeklinde sandalyeler genellikle kına gecelerinde tercih ediliyor. Taşınması kolay ve hafif olan tasarımları ele geldiği zaman yok derecesindedir.

Plastik sandalyeler çok fazla çeşidi olmadığı için özel bir tasarımı yoktur. Genellikle her tarafı plastikten olduğu için uzun süre kullanmak yorabilir. Ancak plastik bile olsa sağlıklı ve kaliteli malzemeden üretilmesine dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra sadece oturma kısmında ince olarak süngerden döşeme bulunuyor. Plastik olduğu için elbette fiyat olarak daha uygundur. Fabrikadan toplu alışlarda fiyatı daha da düşecektir. Eğer çok fazla ihtiyacınız varsa fabrika satışı ile alarak bütçenizi de korumanız mümkündür. Politeran sünger sayesinde uzun süre süngeri bozulmadan, çökmeden ve sönmeler meydana gelmeden rahatlıkla kullanım sağlayacaksınız. Firmaların çalışanlarında da özellikle masa başında olanların altında genellikle bu sandalye tasarımı yer alıyor.

Plastik sandalyeler aniden gelen bir müşteri, iş başvurusu yapacak kişileri bekletirken de kullanılıyor. Rengarenk tasarımları ile göze hitap etmekte ve insanın için açmaktadır. Sandalyelerin taşınma özelliğinin olması her alanda ve her mekanda kesinlikle olmazsa olmazlardandır. Bundan dolayı plastik tasarımlı sandalyelere göz gezdirerek size uygun olanını hemen temin etmelisiniz. A sınıfı olan kumaştan üretilen sandalyenin ayarlanabilen kol kısmı vardır. Amortisör olması ve arkaya rahatlıkla yatıp hareket etmesi çok kullanışlı olduğunu gösteriyor. Ayrıca yazı tablası ile çok amaçlı kullanılan bir özelliği vardır. Bu tarz sandalyeler kurs gibi yerlerde oldukça fazla görebilirsiniz. Dahası bu sandalyelerin 2 sene boyunca garantisi olmakta ve tekerlekleri ile dilediğiniz gibi sürükleme imkanı vardır.

 

SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi