SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!Balla | BLA 010
   
    
ofis sandalyesi turuncu koltuk
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : BLA 010
Ürün Adı : Ofis Sandalyesi
Kol Tipi : Plastik Sabit Kol
Ayak Tipi : Plastik
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis mobilyaları, ofis Çalışma koltukları, fileli koltuk
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

OFİS SANDALYESİ BLA 010

Ofisinizdeki karizmanızın daha farklı kitlelere hitap edebilmesi için mobilyalarınızla başlayacak değişimi bizimle yapmalısınız. İlk bakışta göz alıcı olmak her zaman işinizi almadan önce daha farklı bir kimlik içinde olmanızı sağlayacaktır. Artık ofisler önceden olduğu gibi sadece masa ve sandalyeden oluşan kombinler ile tamamlanmıyor. Daha farklı fikirler ve hatta dizaynı yapacak mühendisler eşliğinde farklı ofisler planlanmakta.

Ofisin işlevi, ne iş yaptığı, saat kaç aralarında çalıştığı, kimlerin çalıştığı, çalışanların kariyeri, yapılan işlerin konuş ön planda tutularak başlayan planlamalar ile takım halinde kombinler yapılmakta. Bu iç çalışma planı dışında ofisin ölçüleri yerinin uygulanabileceği takım modelleri de ayrıca bu plan içine dâhil edilmektedir. Balla BLA 010 kodu ile yaptıracağınız modelimiz aradığınız mükemmel tasarımı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bu planlamayı yapabilecek kapasitede olan firmamız her türlü ofis mobilyaları dizaynını https://www.sistemofiskoltukları.com/ adresinden temin edebilirsiniz. Tasarımlarımız herkesin göreceli olacak kavramlarına uyan ve işlevsel olarak her işleve yarayışlı mobilyaların kullanımına olanaklar sunmaktadır. İş alanında istenilen ölçülerin ve uyumluluğun olacağı koltukları uzaklarda aramanıza gerek yok. Hemen bir tıkla aradığınız modern koltuklar ofis ve bürolarınızda yenilenmeyi sağlayacaktır. Mükemmel sistemler ile kurgulanarak tasarlanan koltuklarımız gün boyu rahat edeceğiniz bir rahatlıkla çalışmaktadır.

Balla BLA 010 koltuğumuz kırmızı orijinal rengi ile sunulmaktadır. Koltuk elle yükseklik ayarı yapılabilen ve ortopedik bir rahatlığa sahiptir. Sandalye sınıfında koltuk kariyeri ile adım atan ürünümüze rahatlığından dolayı sandalye denilmemiştir. Kollarındaki destekleri ile dirseklerinizde olabilecek ağrıları dindirebileceğiniz rahatlama kollukları sunulmaktadır. Balla BLA010 sistematik çalışması ile sizi yormaz. İstediğiniz konumda iş yapabilmenizi sağlar.

Tekerlekli ayakları ile uzanamadığınız noktalarda kalkmanıza gerek kalmadan bu sandalye ile ulaşabilirsiniz. Oturma yerinde uygulanan minderimiz kaliteli sünger ile imal edilerek saatlerce oturmanızdan kaynaklanan bel ve sırt ağrılarına son verecek yorulmadan iş yapmanızı sağlayacaktır. Performansınızı yükseltecek olan sandalyemiz uygun fiyat aralıkları ile satılmaktadır. Ofisinizde yaratacağınız yeni dizaynı bu sandalye ile yapmak çalışanlarınıza verdiğiniz değeri arttıracaktır. Ofisinizde kesin karar vereceğiniz tek ürün olarak seçeceğiniz modelimiz uygun ödeme koşulları ile sizlere sunulmaktadır.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi