-
    SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!Fit | FT 025
   
    
ofis sandalyesi turuncu koltuk
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : FT 025
Ürün Adı : Ofis Sandalyesi
Kol Tipi : Plastik Sabit Kol
Ayak Tipi : Plastik Ayak
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis mobilyaları, ofis koltukları, fileli koltuk
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

OFİS SANDALYESİ FT 025

Her alanda kullanıma uygun olan sandalyelerimiz en çok ofisleriniz için uygun konumların oluşmasını sağlamaktadır. Yeni planlanan ofisler alan içinde yapılan düzenlemeler ile renklendirilirken eski sandalye ve koltuk modelleri bu düzenlemeler içinde sönük kalmaktadır. Bu yüzden firmamız en güzel modelleri yansıtmak üzere eski modelleri sıfırlayacak bir ürün kataloğu açığa çıkarmıştır. Bu katalog içinde ofisinizin renk kombini ile uyumlu olacak en güzel rengi belirlemek sizin işiniz. Bütün modellerimizde aynı performansı görebileceğiniz gibi daha üst mevkide olan kişilerin kullanımına uygun olacak harika tasarımlar da bulunmakta. Ayrıcalıklı olduğunuzun farkına varmak işte bu kadar kolay olacak. Fit FT 025 bulunan sandalyelerin en modern tasarımı olarak belirlenmiştir.

Bel orantıları ile doğrudan uyumlu, başınızla beliniz arasındaki orantıyı sabitleyebilen, yorulduğunuzda arkanıza yaslanıp bir oh çekecek zamanı size yaratacak olan modelimiz bulunmaktadır. Beş dakika dinlenme size saatlerce harcayacak enerjinin depolanması için süre verecektir. Diğer modellerimizi https://sistemofiskoltukları.com/ adresimizi tıklayarak görebilirsiniz. İş yaşantınız boyunca yapacağınız en iyi seçimi belirlemek için başkalarının sizi fark etmesini değil sizin başkaları tarafından fark edilmenizi sağlayacak olan sandalyeler üretmekteyiz.

Üretimlerimizde sağlığa duyarlı malzemeleri kullanarak oturma esnasında oluşabilecek sorunların ortadan kalkması için hizmet vermekteyiz. Ortopedi piyasasında bulunan en kaliteli malzemelerin sandalyelerimiz üzerinde kullanımı hayat standartlarınızı yükselterek iş yaşantınızı daha performanslı yapacaktır. Bu ölçülerde üretilen Fit FT 025 yeniçağın en modern sistem sandalyeleridir.

Fit FT 025 bel ve kuyruk sokumu arasındaki oturma ile alınan yükü hafifletmek için arka planda bir destek sistemi ile yapılandırılmıştır. Sürekli oturmak insan vücudunun bütün yükünün bele ve sırta binmesini sağlar. Gençken fark etmeyeceğiniz bu yüklenmeler zamanla ağrılar şeklinde baş gösterecektir. Bu yüzden kullandığınız sandalyenin ortopedik olması ve destek sistemleri ile desteklenmesi vücudun rahatlığı için önemlidir. Kendi etrafında dönebilen bir sistem ile performans göstermesi yetişemeyeceğiniz her uzaklığı size getirecektir. Ayrıca tekerlekli ayakları ile kalkmanıza dahi imkân vermeyecek olan çalışmalar yapabilirsiniz. Firmamız işten arta kalan zamanlarınızda da yerinizden kalkmayacağınız bir sandalyeyi üretmiştir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi