-
    SistemOfisKoltukları
Okmeydanı Ofis Mobilyaları Anasayfa Anasayfa Hakkımızda Hakkımızda Ürün Grupları İndirimli Koltuklar Okmeydanı Ofis Mobilyaları İletişim Site Haritası Site Haritası

Koltuk Grubu
Fileli Koltuk
Sandalye Grubu
Plastik Sandalyeler
Ahşap Sandalyeler
Metal Sandalyeler
En Çok Tercih Edilenler
Facebook Twitter
Myspace DeviantArt
Blogger  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!Play | PLY 35
   
    
ofis sandalyesi mavi koltuk
Ürün Özellikleri
Fiyat :
Stok : PLY 35
Ürün Adı : Ofis Sandalyesi
Kol Tipi : Plastik ayarlanabilir Kol
Ayak Tipi : Aliminyum
Döşeme : File -Kumaş
Kategori : Ofis mobilyaları, ofis yönetici koltukları, fileli koltuk
Video Galeri :Renk Kartelası   Teklif İste

OFİS SANDALYESİ PLY 35

Ofisiniz mi yenilenecek? Sandalyeleriniz son derece rahatsız ve kötü görünümlü mü? Gerçekten güveneceğiniz bir firma mı arıyorsunuz? İşte bu soruların cevabını bulabileceğiniz https://www.sistemofiskoltuklari.com/ adresimiz aradığınız her soruya cevap niteliğinde ürünler sunmaktadır. En klasik tasarımımız olan fit FT 002 sandalyemiz şimdi uygun fiyatı ile satışa çıkarılmıştır.

Siyahın her yerde olduğu gibi ofis içinde de ciddiyeti tartışılmaz. Bu yüzden rengârenk seçimleri beğenmeyenler için klasik siyah sandalyemiz bulunmaktadır. Baş destekli, bel destekli tasarımı ile vücudun odak noktalarında sağlık taşıyan ürünümüz en ciddi odaların iş görüşmeleri için planlanmıştır. Çalışma odaları dışında yer alan yönetici odaları konumları itibari ile daha klasik ürünlerin yerleşebileceği tarzları belirler. Bu duruma uygun olarak üretilen bu sandalyeler müşteri ilişkilerine daha ciddi yaklaşmak için siyahı tercih etmektedir.

Fit FT 002 ayarlanabilen baş desteği, ergonomik yapısı, ayarlanabilen oturma yeri, dönen sandalye konumu, tekerlekli ayakları ve paslanmaz çeliği ile farklı bir ayrıcalık yaratacaktır. Yandaki desteklerin kol hizasında oluşması dirseklerin ani hareketinde korunmasına imkân sağlamaktadır. Boş olabilecek yan düzeneği küçük kollar ile tamamlanan modelimiz en çağdaş ofislerin tekrar enerji dolmasına etki edecektir.

Artık erkenden ağrı şikâyeti ile evine gitmek isteyecek çalışanlarınız olmayacak. Neden onların da rahat etmesini sağlamak için bizi aramıyorsunuz? Siyah, beyaz ya da daha farklı renkler ile yaratacağınız ofisiniz bizimle çok farklı olacak. Fit FT 002 işe adaptasyonu sağlayacak olan zindeliği beyin içinde vücuda verdiği rahatlıkla hissettirecek. Beliniz başınız birbirine bağlı sistemler olarak çalışmaktadır. Hatta beynin salgıladığı ağrılar ile mideniz bile rahatsız olabilir. Bu yüzden kafanız rahat olmalı ki diğer organlarınızda rahat etsin.

Metabolizmanın doğal olarak çalışmasını destekleyecek olan sandalyelerimiz oturma rahatlığı ile sizi gün boyu hayat dolu bırakacak. Birçok farklı modelimiz yanında en çok tutulan model olan bu ürün en uygun fiyatı yansıtarak herkesin alması kolaylaştırılmıştır. Fit serisi içinde en klasik renk olan siyahı hiç bu kadar zarif görmemişinizdir. İnce detayları ile hiç kimse ile paylaşamayacağınız bir sandalyeniz olacak.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Nasıl Sipariş Verebilirim ?
  - Şimdi hemen istediğiniz koltuğu almak için bizi arayabilir, yada iletişim bölümündeb e-mail yollayarak talepte bulunabilirsiniz. satış ekibimiz size hemen görselli bir fiyat teklif mektubu yollayacaklardır.
   - İstanbul içi teslimat firmamızdan. diğer iller için kargoya kadar teslim ediyoruz.
   - Siparişleriniz 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir.
   - Siparişlerinizi 0212 221 16 11 nolu telefonu arayarak yada info@sistemofiskoltuklari.com adresine e-mail yollayarak sipariş verebilirsiniz.
Duyuru
Yeni ürünlerimizin de içinde olduğu yeni websitemizi ziyaret edebilirsiniz !


Diğer Ürünlerimiz
- Yönetici Koltukları - Şef Koltukları - Toplantı Koltukları - Çalışma Koltukları
- Bekleme Koltukları - Ofis Kanepeleri - Bar Tabureleri - Konferans Koltukları
- Plastik Sandalyeler - Ahşap Sandalyeler - Metal Sandalyeler  
SistemOfisKoltukları
                         Üreticiden Tüketiciye
Tel : (212) 221 16 11 - Fax : (212) 283 00 45

Google Site İçi